گزارش برگزاری سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه

گزارش برگزاری سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه

روز یکشنبه 17 مهر ماه 1401 سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه با حضور حجت الاسلام و المسلمین اشرف امام جمعه معزز شهرستان سرخه، کرمانی فرماندار، دکتر خالقی هاشمیان سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکتر یداللهی سرپرست شبکه بهداشت و درمان سرخه و جمعی از مسئولین، روسای اداره ها، دستگاه های اجرایی، اعضای خانه مشارکت، رابطین سلامت، سفیران سلامت دانش آموزی، سازمان های مردم نهاد و خیرین حوزه سلامت در سالن باران شهرستان سرخه برگزار شد.

برگزاری سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه

روز یکشنبه 17 مهر ماه 1401 سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه با حضور حجت الاسلام و المسلمین اشرف امام جمعه معزز شهرستان سرخه، کرمانی فرماندار، دکتر  خالقی هاشمیان سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی  استان سمنان، دکتر یداللهی سرپرست شبکه بهداشت و درمان سرخه و جمعی از مسئولین، روسای اداره ها، دستگاه های اجرایی، اعضای خانه مشارکت، رابطین سلامت، سفیران سلامت دانش آموزی، سازمان های مردم نهاد و خیرین حوزه سلامت در سالن باران شهرستان سرخه برگزار شد.

در ابتدای این همایش فرماندار سرخه ضمن تبریک میلاد رسول اکرم (ص) و گرامیداشت هفته وحدت، از همراهی خیرین و سازمان های مردم نهاد با حوزه سلامت قدردانی و بر ارج نهادن بر تلاش های خیرین تاکید کرد.

کرمانی با اشاره تبیین اهداف برگزاری مجمع سلامت شهرستان سرخه، بیان نمود: موضوع سلامت و امنیت بسیار مهم و ارزشمند می باشد، مجمع سلامت عاملی برای پر کردن خلاهای موجود در زمینه سلامت اجتماعی است.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه با تاکید بر اینکه در حوزه سلامت لازم است همواره به صورت فعال، پویا و کوشا عمل کنیم، تصریح کرد: نرخ رشد جمعیت به وضعیت بحرانی رسیده است و پائین بودن آن، مسائل و مشکلاتی را پیش خواهد آورد.

دکتر خالقی هاشمیان گفت: فرزند آوری را نباید به مباحث اقتصادی و معیشتی گره زد و در حوزه اقدام برای حمایت از خانواده اقداماتی از جمله تبیین و فرهنگسازی، ترویج و حمایت نیاز است، ضمن اینکه باید بر اجرای این اقدامات و برنامه ها نظارت کرد.

امام جمعه معزز شهرستان سرخه با تشکر از همه دست اندرکاران برگزاری سومین مجمع سلامت، گفت: مسئله فرزند آوری و جوانی جمعیت بسیار مهم است لذا باید دستگاه های اجرایی پیگیر این موضوع باشند، زیرا یکی از پر فایده ترین ثروت های یک کشور، جمعیت جوان کشور است.

در ادامه سرپرست شبکه بهداشت و درمان سرخه گزارشی از عملکرد خیرین حوزه سلامت ارائه و بیانیه پایانی را قرائت نمود.

پخش کلیپ ها در خصوص گزارش عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه و ادارات این شهرستان، مصاحبه با زوج موفق در امر فرزند آوری، اجرای موسیقی زنده و اجرای حرکات نمایشی از دیگر برنامه های این مراسم بود. در حاشیه این مراسم غرفه های سلامت در خصوص فرزندآوری  و صنایع دستی برپاشد.

در پایان از تعدادی از خیرین، ادارات و سازمانهای فعال در حوزه سلامت با اهدای لوح تقدیر و تندیس سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

  • کد خبر : 40183
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
خانم فاطمه پورسرتیپ
خبرنگار

خانم فاطمه پورسرتیپ

تصاویر

سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه سومین مجمع سلامت شهرستان سرخه

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *