دیدار مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه با امام جمعه این شهرستان به مناسبت هفته سلامت

دیدار مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه با امام جمعه این شهرستان به مناسبت هفته سلامت

روز شنبه مورخ 16 / 2 / 1402 یداللهی مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه به همراه عبدوس کارشناس مسئول واحد بهداشت خانواده و پورسرتیپ کارشناس آموزش با امام جمعه محترم این شهرستان دیدار نمودند. در این دیدار دکتریداللهی گزارشی تجمیعی از اقدامات شبکه بهداشت و درمان و واحدهای تابعه در حوزه سلامت ارائه نمود،سپس ایشان در خصوص شعار هفته سلامت " سلامت برای همه با پزشکی خانواده " مطالبی بیان کرد و به بیان مزیت های برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع پرداخت.

دیدار مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه با امام جمعه

دیدار مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه با امام جمعه این شهرستان به مناسبت هفته سلامت

روز شنبه مورخ 16 / 2 / 1402 یداللهی مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه به همراه عبدوس کارشناس مسئول واحد بهداشت خانواده و پورسرتیپ کارشناس آموزش با امام جمعه محترم این شهرستان دیدار نمودند. در این دیدار دکتریداللهی گزارشی تجمیعی از اقدامات شبکه بهداشت و درمان و واحدهای تابعه در حوزه سلامت ارائه نمود،سپس ایشان در خصوص شعار هفته سلامت " سلامت برای همه با پزشکی خانواده " مطالبی بیان کرد و به بیان مزیت های برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع پرداخت.

طرح پزشک خانواده برنامه ای است که برای بالا بردن سطح سلامت افراد جامعه اجرا شده است. این برنامه یک سیاست کلی را دنبال میکند که عمده هدف آن رضایت و عدالت در میان جامعه برای رسیدن به سلامت عمومی است.وظیفه پزشک خانواده هماهنگ کننده ی اعضای تیم سلامت است و مسئولیت پیگیری روند بهداشت و درمان بیماران را بر عهده دارد..

سپس با توجه به این که یکی از روزشمارهای هفته بحث جوانی جمعیت و سالمندی سالم است و هفته پایانی اردیبهشت ماه هم متعلق به همین مناسبت می باشد اعلام نمود بخشی از برنامه های اموزشی و فرهنگی در هفته ی سلامت به برنامه های جوانی جمعیت اختصاص داده شده است و بخش دیگر نیز به صورت کامل تر در هفته جمعیت برنامه ریزی خواهد شد.

سپس مدیر شبکه بهداشت و درمان در خصوص بزرگداشت هفته ملی جمعیت، برنامه ها  و  فعالیت های پیش بینی شده در این هفته مطالبی را بیان نمود و از امام جمعه درخواست نمودند که ایشان در خطبه های نماز جمعه شهرستان  در مورد اهمیت فرزند آوری از دیدگاه اسلام  وبحران  جمعیتی کشور تاکید نمایند. 

حاج آقا اشرف نیز ضمن تبریک  به مناسبت هفته سلامت از عملکرد خوب و مثبت پرسنل شبکه بهداشت و درمان تقدیر و تشکر نمودند.

  • کد خبر : 43969
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
خانم فاطمه پورسرتیپ
خبرنگار

خانم فاطمه پورسرتیپ

تصاویر

دیدار مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه با امام جمعه این شهرستان به مناسبت هفته سلامت دیدار مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه با امام جمعه این شهرستان به مناسبت هفته سلامت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *