جلسه هماهنگی در خصوص افزایش پوشش واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان سرخه

جلسه هماهنگی در خصوص افزایش پوشش واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان سرخه

روز سه شنبه مورخ 6 / 2 / 1400جلسه هماهنگی در خصوص افزایش پوشش واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان با حضور پورسرتیپ کارشناس واحد بهداشت مدارس ،زارعی کارشناس واحد بهداشت خانواده و گل علی زاده معاون آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش و مدیران مقطع ابتدایی در محل سالن آموزش اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.

جلسه هماهنگی در خصوص افزایش پوشش واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان

جلسه هماهنگی در خصوص  افزایش پوشش واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان سرخه

روز سه شنبه مورخ 6 / 2 / 1400جلسه هماهنگی در خصوص  افزایش پوشش واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان با حضور پورسرتیپ کارشناس واحد بهداشت مدارس ،زارعی کارشناس واحد بهداشت خانواده و گل علی زاده معاون آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش و مدیران مقطع ابتدایی در محل سالن آموزش اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.

 

کارشناس بهداشت مدارس در این جلسه ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و همچنین تقدیر و تشکر از همکاری بسیار مناسب اداره آموزش و پرورش شهرستان در بحث واکسیناسیون کرونا گفت:مسئله واکسیناسیون بسیار مهم بوده و با توجه به اینکه در انجام واکسیناسیون محدودیت سنی نداریم و همه ی افراد بالای 5 سال جزء گروههای هدف ما برای دریافت واکسن کرونا می باشند،از فرهنگیان عزیز و دانش آموزان درخواست کرد هر چه سریعتر خود را واکسینه کنندو در جهت تشویق و ترغیب مردم برای دریافت واکسن پیشگام بوده و به کادر بهداشت کمک کنند.

 

کارشناس بهداشت خانواده نیز بر اهمیت ارزیابی مدارس،رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس توسط کارکنان و دانش آموزان ،فاصله گذاری ،استفاده از ماسک و شستشوی دست ها ،تکمیل واکسیناسیون کادر مدرسه تاکید نمود.

  • کد خبر : 36906
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
خانم فاطمه پورسرتیپ
خبرنگار

خانم فاطمه پورسرتیپ

تصاویر

جلسه هماهنگی در خصوص  افزایش پوشش واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان سرخه جلسه هماهنگی در خصوص  افزایش پوشش واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان سرخه

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *