برگزاری کارگاه علمی و آموزشی پدافند غیر عامل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه

برگزاری کارگاه علمی و آموزشی پدافند غیر عامل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه

روز یکشنبه هشتم آبان ماه سال جاری کارگاه علمی و آموزشی پدافند غیر عامل با حضور دکتر یداللهی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه، قرائیان کارشناس کاهش خطر بلایای معاونت بهداشتی، جمعی از روسا، کارکنان ادارات و پرسنل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در سالن همایش این شبکه برگزار شد.

کارگاه علمی و آموزشی پدافند غیر عامل

روز یکشنبه هشتم آبان ماه سال جاری کارگاه علمی و آموزشی  پدافند غیر عامل با حضور دکتر یداللهی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه، قرائیان کارشناس کاهش خطر بلایای معاونت بهداشتی، جمعی از روسا، کارکنان ادارات و پرسنل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در سالن همایش این شبکه برگزار شد.

در ابتدای جلسه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه ضمن خوش آمد گویی به حاضران، در خصوص اهمیت آمادگی در برابر تهدیدات زیستی در سطح شهرستان صحبت کرد.

دکتر یداللهی با اشاره به اهمیت تشخیص تهدیدات زیستی در حوزه سلامت گفت: شناسایی دقیق مشکلات زیستی اولین گام برای مقابله با مشکلات است. پیش بینی مشکلات شرایط را برای پیشگیری فراهم می کند و مهم ترین هدف این جلسه ها پیشگیری از بروز مشکل و اقدام سریع در خصوص برطرف کردن مشکلات موجود است.

در ادامه قرائیان کارشناس کاهش خطر بلایا مطالبی در خصوص اهداف پدافند غیر عامل بیان کرد و برنامه ریزی برای شناخت تهدیدات حوزه سلامت، بررسی میزان آسیب پذیری و برنامه ریزی برای کنترل و کاهش آسیب ها را مه مترین وظیفه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی دانست.

وی به تشریح مباحث تخصصی پیرامون پدافند غیر عامل و استراتژی های آن در حوزه بهداشت پرداخت و در پایان او پاسخگوی سوالات حضار بود.

  • کد خبر : 40394
  • کد خبر : 40402
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
خانم فاطمه پورسرتیپ
خبرنگار

خانم فاطمه پورسرتیپ

تصاویر

کارگاه علمی و آموزشی پدافند غیر عامل کارگاه علمی و آموزشی پدافند غیر عامل

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *